Mamy zaszczyt zaprosić uczniów szkół podstawowych do udziału w XXI Przeglądzie Pieśni i Poezji Patriotycznej pod hasłem „Dla Ciebie Polsko”, który organizowany jest przez Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych oraz Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół-Świat Pracy” w Tarnowie.

Celem naszego wydarzenia jest promowanie wartości patriotycznych oraz rozwijanie talentów artystycznych uczniów. Mamy nadzieję, że Przegląd stanie się inspirującą okazją do dzielenia się pięknem polskiej poezji i muzyki.

Tegoroczny przegląd został objęty honorowym patronatem: Prezydenta Miasta Tarnowa oraz Biskupa Tarnowskiego Jego Ekscelencji Andrzeja Jeża.  

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną wyrazić swoje uczucia
i oddanie dla naszej ojczyzny przez sztukę śpiewu i słowa. Niech to będzie czas nie tylko rywalizacji, ale również wzajemnej inspiracji i wspólnego celebrowania wartości kulturowych jakie niesie ze sobą nasza historia.

Aby wziąć udział w przeglądzie, prosimy o przesłanie zgłoszeń do 01.03.2004 r. Materiały dotyczące konkursu oraz szczegółowy harmonogram dostępne są poniżej.

Udostępnij w mediach społecznościowych: