W nocy z 29 na 30 czerwca odbyła się w naszej szkole 2 edycja Tarnowskiej Nocy Debaty. Od godziny 20.00 w piątek do godziny 8 w sobotę o zwycięstwo walczyło 16 drużyn z całej Polski. Odwiedzili nas debatanci z takich miast jak Warszawa, Olsztyn, Śląsk, Kraków, Pilzno, Tarnów.
Nad wszystkim czuwała organizatorka Pani Magdalena Wajda oraz sztab wolontariuszy, którym serdecznie dziękujemy za ogrom wykonanej pracy- Konrad Kopacz, Justyna Kłos- Kufel Liwia Iwaniec, Mateusz Korzeniowski, Alicja Hołda, Gabriela Marzec, Weronika Jarosz, Kinga Gicała, Natalia Wiśniewska, Mateusz Kołodziejczyk, Oliwia Smoleń, Jan Starzyk, Agnieszka Poliwka-Jeż, Anna Lipińska, Weronika Pawłowska, Grzegorz Chmiel, Paweł Nowak, Mikołaj Krupa.

Po dwóch seriach eliminacji, i walkach finałowych poznaliśmy zwycięskie drużyny:

  • I miejsce- Zbieramy na encefalograf dla Humbaka: Zuzanna Pyzińska, Sebastian Graniczkowski, Jakub Nowakowski, Maria Szydłowska
  • II miejsce- Podwójna Randka: Monika Pawula, Dawid Siwiec, Dominik Fitrzyk, Ewa Janiec
  • III miejsce- Jak to jest debatować? Dobrze?: Rafał Lega, Marcin Kumięga, Anna Radlińska, Marcin Lewandowski

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy i mamy nadzieję, że za rok spotkamy się aby znów debatować.