Święto zakochanych to doskonała okazja aby wyrazić nie tylko miłość, ale także przyjaźń i wdzięczność osobom, które się lubi i ceni. Dlatego też biblioteka szkolna wraz z panią Dominika Kłusek postanowiła w tym roku przyłączyć się do obchodów tej uroczystości. Odbyła się ona w czwartek 8 lutego 2018 roku. W ramach dnia zakochanych działała poczta walentynkowa, odbył się kiermasz ciastek upieczonych przez uczniów, z którego pieniądze przekazane zostały na leczenie Patrycji i Mai oraz w radiowęźle szkolnym zaprezentowane zostały wiersze miłosne w interpretacji Krzysztofa Walkowicza z klasy 3IC.

Organizatorzy akcji serdecznie dziękują uczniom, którzy przygotowali ciasteczka. Byli to:

  • Angelika Ciukaj z klasy 2IA,
  • Sylwia Dobek, Anna Drapała, Magdalena Gajda, Angelika Król, Natalia Mikos, Katarzyna Starzyk z klasy 1IA,
  • Wiktor Markowicz, Jan Zgłobica z klasy 2IB.