Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie
2988 0 Plan zajęć
15000 0 Office 365
20299 0 Logowanie do
E-dziennika
22307 20299 Nowe konto
w E-dzienniku
4063 0 Galeria ZSME
20304 0 Kontakt
Technikum Nr. 4 najlepsze w Tarnowie

10 stycznia 2019 roku ogłoszony został ranking najlepszych liceów i techników w Polsce. W Rankingu Techników 2019 zajęliśmy 80 miejsce – a tym samym pierwsze miejsce w Tarnowie i 10 miejsce w Małopolsce! Wyświetl Ranking.

Akademia CISCO

Od 10.01.2011 roku w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych działa Szkolna Akademia CISCO. Uczniowie mają możliwość uczestniczyć w kilku kursach np.: IT Essentials (1 semestr), CCNA Discovery (2 semestry), CCNA Exploration (2 semestry). Większość kursów jest w języku polskim. Uczestnicząc w akademii uczniowie mogą bezpłatnie korzystać z oprogramowania Packet Tracer oraz wszelkich materiałów dydaktycznych CISCO.

Kategoria: Komunikaty
Partnerzy
List dotyczący przeciwdziałania dopalaczom i bezpieczeństwa uczniów
Warszawa, 15 stycznia 2019 r. Szanowni Państwo, Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, uczniowie z pięciu województw właśnie rozpoczęli ferie zimowe. W kolejnych tygodniach z zasłużonego wypoczynku będą mogły skorzystać dzieci z pozostałych regionów krajów. Ważne, by wyjazdy na obozy i zimowiska przebiegały w bezpiecznych i komfortowych warunkach, a młodzi ludzie byli świadomi potencjalnych...
Kategoria: Komunikaty,
Spotkanie dla rodziców – 3 stycznia 2019 r.
Spotkanie dla rodziców uczniów wszystkich klas związane z informacją o wynikach klasyfikacji śródrocznej – 3 stycznia 2019 r.
Kategoria: Komunikaty,
Program Microsoft Innovative Educator.
Dołącz do społeczności Innowatorów Nauczycieli Microsoft! Tylko do końca listopada tworząc konto w systemie MEC otrzymasz kod promocyjny dzięki któremu uzyskasz tytuł Microsoft Innovative Educator.
Kategoria: Komunikaty,
Spotkanie Dyrektora szkoły z rodzicami uczniów klas pierwszych
Spotkanie Dyrektora szkoły z rodzicami uczniów klas pierwszych odbędzie się dnia 11 września 2018 r. o godz. 17:00 w sali gimnastycznej (I piętro).
Kategoria: Komunikaty,
Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych
W niżej wymienionych terminach odbędzie się matura próbna dla uczniów klas czwartych technikum. Arkusze maturalne przygotowane zostały przez nauczycieli Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych.
Kategoria: Komunikaty,
Nowy plan zajęć
Nowy harmonogram pracy uczniów i nauczycieli ZSME obowiązuje od 17 grudnia 2018 r.
Kategoria: Komunikaty,
Spotkanie śródokresowe dla rodziców.
Spotkanie śródokresowe dla rodziców uczniów wszystkich klas związane z informacją o zachowaniu, osiągnięciach edukacyjnych i frekwencji (klasy maturalne – informacja o przewidywanych ocenach końcowych z przedmiotów zawodowych) – 20 listopada 2018 r.
Kategoria: Komunikaty,
#MicrosoftMówi: Nauczyciele na „szóstkę”!
Do pierwszego dzwonka po wakacjach zostało już kilka dni. Tuż przed nowym rokiem szkolnym Microsoft ogłosił listę programu Microsoft Innovative Educator Expert, na której znaleźli się najbardziej innowacyjni edukatorzy i pasjonaci technologii Microsoft. https://news.microsoft.com/pl-pl/features/microsoftmowi-nauczyciele-na-szostke/ W tym roku z Polski do programu zakwalifikowało się 175 pasjonatów...
Kategoria: Komunikaty,