Dołącz do społeczności Innowatorów Nauczycieli Microsoft! Tylko do końca listopada tworząc konto w systemie MEC otrzymasz kod promocyjny, dzięki któremu uzyskasz tytuł Microsoft Innovative Educator. Link do portalu MEC: https://education.microsoft.com/

Zakładanie konta w Microsoft Educator Community – film instruktażowy.

Jeśli będziesz potrzebował pomocy zgłoś się do Anny Baran, Edyty Kowalskiej lub Marcina Kowalskiego.

Program Microsoft Innovative Educator (MIE) ma na celu wyróżnienie wizjonerów edukacyjnych z całego świata, którzy dają przykład innym nauczycielom jak wykorzystywać nowoczesne technologie w edukacji, poprawiając tym samym wyniki w nauce swoich uczniów. Program został stworzony z myślą o nauczycielach, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wykorzystaniem innowacyjnych technologii w nauczaniu, jak i edukatorów, którzy są już zaawansowanymi użytkownikami. Możesz tu nawiązywać znajomości i współpracować z innymi edukatorami, znajdować kursy i lekcje oraz zdobywać odznaki i certyfikaty. To platforma stworzona dla nauczycieli takich jak Ty!

Program Microsoft Innovative Educator (MIE) został stworzony dla każdego nauczyciela, który idąc z duchem czasu chce wykorzystywać nowoczesne technologie w nauczaniu różnych przedmiotów, takich jak m. in.: język polski, języki obce, geografia, biologia, chemia, fizyka, matematyka, przedmioty zawodowe, przedsiębiorczość, wiedza o kulturze.