W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz poszerzeniem oferty, poszukujemy do naszego zespołu kolejnego technika do współpracy przy obecnych i nowych projektach. Realizujemy inwestycje w przemyśle spożywczym, chemicznym czy przy obróbce materiałów. Linie technologiczne, systemy sterowania, wyposażenie oraz układy automatycznej wentylacji, a także przemysłowe systemy klimatyzacji, odpylania i filtracji powietrza.

Zakres obowiązków przy współpracy z Nami to między innymi:

  • montaż konstrukcji stalowych,
  • montaż tras kablowych,
  • montaż okablowania oraz osprzętu,
  • montaż sprefabrykowanych rozdzielnic, szaf sterowniczych, urządzeń,
  • prefabrykacja szaf zasilających i sterowniczych,

Wymagania:

  • najlepiej doświadczenie w powyższych pracach, ale nie obligatoryjne, doszkolimy i nauczymy naszych standardów, ważna chęć współpracy i staranność w działaniu,
  • uprawnienia SEP G1 E, pozostałe mile widziane,
  • mile widziane uprawnienia UDT na podesty ruchome,
  • prawo jazdy kat. B,

Praca na cały etat, w pełnym wymiarze godzinowym. W dużej mierze wyjazdy, cała Polska, ale także firmy lokalne i praca w siedzibie w Tarnowie.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • diety delegacyjne
  • pracę w zgranym zespole i przy luźnej niekorporacyjnej atmosferze,
  • możliwość rozwoju osobistego i technicznego
  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych

Wynagrodzenie 5000-7000 brutto.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o wysłanie CV na: praca@kamstech.pl, lub prosimy o kontakt telefoniczny: +48 785 793 202 lub + 48 501 575 665, odpowiemy na wszystkie pytania.