W dniu 10 grudnia 2019 r. w hali TOSiR, w ramach Licealiady rozegrano Mistrzostwa Tarnowa w Piłce Siatkowej Chłopców. Reprezentacja ZSME rozpoczęła rywalizację od fazy grupowej gdzie zmierzyła się z zespołami IV LO i ZSEO. W pierwszym meczu nasza drużyna pokonała ZSEO 2:0 (25:7 i 25:8), a następnie wygrała z reprezentacją IV LO również w stosunku 2:0 (25:12 i 25:6) zapewniając sobie tym samym zwycięstwo w grupie i awans do ścisłego finału. W fazie finałowej reprezentacja ZSME zmierzyła się najpierw z drużyną III LO wygrywając pierwszego seta do 17 i doznając pierwszej i jedynej jak się później okazało porażki w drugim secie do 22. W decydującym meczu o zwycięstwie w całym turnieju i tytule Mistrza Tarnowa nasza drużyna zostawiła w pokonanym polu reprezentację I LO wygrywając ten mecz w stosunku 2:0 (w setach 25:16 i 25:12).

ZSME reprezentowali: Dominik Skotnicki, Filip Kaczyk, Piotr Nocek, Adrian Lechowicz, Karol Czarnecki, Patryk Cup, Adrian Lachowicz, Paweł Lesiak oraz Dawid Czarnik, a opiekunem reprezentacji był mgr Ryszard Surdej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.