Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie
2988 0 Plan zajęć
15000 0 Office 365
20299 0 Logowanie do
E-dziennika
22307 20299 Nowe konto
w E-dzienniku
4063 0 Galeria ZSME
20304 0 Kontakt
Technikum Nr. 4 najlepsze w Tarnowie

10 stycznia 2019 roku ogłoszony został ranking najlepszych liceów i techników w Polsce. W Rankingu Techników 2019 zajęliśmy 80 miejsce – a tym samym pierwsze miejsce w Tarnowie i 10 miejsce w Małopolsce! Wyświetl Ranking.

Akademia CISCO

Od 10.01.2011 roku w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych działa Szkolna Akademia CISCO. Uczniowie mają możliwość uczestniczyć w kilku kursach np.: IT Essentials (1 semestr), CCNA Discovery (2 semestry), CCNA Exploration (2 semestry). Większość kursów jest w języku polskim. Uczestnicząc w akademii uczniowie mogą bezpłatnie korzystać z oprogramowania Packet Tracer oraz wszelkich materiałów dydaktycznych CISCO.

Kategoria: Sport
Partnerzy
XXI bieg uliczny w Bańskiej Bystrzycy
W dniach 5 i 6 października 2018 reprezentacja biegaczy naszej szkoły w składzie: Andżelika Przeklasa 3IA, Natalia Mikos 2IA, Weronika Wojtas 1MA, Marek Baran 2MB, Dominik Sałdan 2MB, pod opieką pana Piotra Poradzisza, gościła na Słowacji, w Bańskiej Bystrzycy. Uczniowie brali udział w jubileuszowym, XX Międzynarodowym Biegu Ulicznym, organizowanym przez Urząd Miasta Bańska Bystrzyca, Muzeum Słow...
Kategoria: Konkursy i turnieje, Sport,
Mistrzostwo Tarnowa piłki ręcznej chłopców – Licealiada
W dniu 13.03.2018 r. w hali sportowej l Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie rozegrany został finałowy turniej w piłce ręcznej chłopców o Mistrzostwo Tarnowa w ramach Licealiady. Reprezentacja Naszej szkoły zdobyła brązowe medale, pierwsze miejsce zajęła drużyna lV LO, a drugie l LO. Poziom zawodów był bardzo wysoki i wyrównany. GRATULACJE!   
Kategoria: Sport,
Sukcesy naszych biegaczy na Słowacji
W dniach 6 i 7 października 2017 reprezentacja biegaczy naszej szkoły w składzie: Kinga Nowak 4IA, Andżelika Przeklasa 2IA, Angelika Ciukaj 2IA, Kamil Chrapusta 4TM, Dominik Januś 4TA, Piotr Szostakiewicz 3TA, pod opieką pana Piotra Poradzisza, gościła na Słowacji, w Bańskiej Bystrzycy.
Kategoria: Sport,
Michał Derus zdobył brązowy medal w biegu na 100m
Michał Derus, absolwent Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektryznych, zdobył brązowy medal w biegu na 100 m T47 na lekkoatletycznych mistrzostwach świata osób niepełnosprawnych w Londynie. „Każda porażka boli, w dodatku o tak mały margines. Ale tak naprawdę to cieszę się z tego brązu. Najważniejsze, że pokonałem tego Brazylijczyka w Rio, nie wymieniłbym się z nim na medale […]...
Kategoria: Sport, Z życia szkoły,
Mateusz Cierniak ze złotym medalem Mistrzostw Polski Juniorów.
W czwartek na torze w Gorzowie Wielkopolskim rozegrany został Finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na żużlu. W zawodach zwyciężyła drużyna Grupy Azoty Unii Tarnów zdobywając tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Barw Grupy Azoty z powodzeniem bronił uczeń naszej szkoły Mateusz Cierniak, który zdobył 11 punktów. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 
Kategoria: Sport,
Turniej piłki ręcznej z okazji Święta Niepodległości
W dniu 09.11.2017 w hali sportowej I LO rozegrany został coroczny turniej piłki ręcznej chłopców z okazji Święta Niepodległości. Po bardzo wyrównanych meczach reprezentacja ZSME w składzie: Pęcak Mateusz, Budzik Konrad, Ziaja Szymon, Bartosz Sebastian, Nowak Miłosz, Sanek Konrad, Paw Bartosz, Łabuz Patryk, Wzorek Kamil, Koczwara Jakub, Płaneta Karol pod opieką pani Małgorzaty Łuczyńskiej-Lach, zaj...
Kategoria: Sport,
Michał Derus ponownie na podium!
Michał Derus ponownie na podium – w biegu na 200 m (T47) uzyskał czas 22.08 s i wywalczył brązowy medal. Gratulujemy jeszcze raz :) Bieg finałowy:
Kategoria: Sport, Z życia szkoły,
Zwycięstwo siatkarzy w „XVI Memoriale Stanisława Jedlińskiego”
11 kwietnia 2017 r. w hali ZSME rozegrano finałowy turniej „XVI Memoriału St. Jedlińskiego w Piłce Siatkowej Chłopców” – poświęcony pamięci nauczyciela wf w ZSME, oraz zasłużonego trenera i działacza sportu tarnowskiego. W rozgrywkach finałowych uczestniczyły 4 zespoły które awansowały z grup eliminacyjnych: ZST, ZSB,VII LO i ZSME. Reprezentacja naszej szkoły wygrała wszystkie sw...
Kategoria: Sport,